SigortaKurdu; ÜNLGrup bünyesinde, genç dinamik yapısı ve tecrübesi ile markalaşmıştır.

SigortaKurdu 2019 yılında sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan ÜNLGrup Sigorta tarafında, gelişen ve büyüyen müşteri portföyüne daha profesyonel hizmet sağlamak ve dijitalleşen dünyada pazar payını arttırmak amacıyla kurulmuştur. 

Müşterilerimize, yenilikçi çözümler üretebilmek ve ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayabilmek için tecrübeli ve alanında uzman personelimizi, dinamik altyapıyla destekledik. Çağdaş bir bakış açısıyla portföyümüze ürün ve hizmet çeşitliliğini, rekabetçi fiyatlar ile sunmayı görev edindik. Niyetimiz, işletmelerin risklerine uygun poliçeler vasıtasıyla azaltmaya yönelik çalışmalar yapmak, işletmelere ve belirli meslek mensuplarına klasik teminatlar ile birlikte özel ürünler sunmak, projelere yönelik çözümler geliştirmek olarak belirledik.

Yusuf DOĞAN

Kreatif Direktör, Kayseri Türkiye

Referanslarımızı görmek mi istiyorsunuz? İşte burada.

HERKESE MERHABA; EKİBİMİZLE TANIŞIN.

Gücümüzü müşterilerimizden, başarıyı ise tecrübeli kadromuzdan alırız.

Neye ihtiyacınız var bilmiyor musunuz? Size dakikalar içinde yardımcı olalım.

Bizim işimiz, değerlerinizi korumak.

Bu değer sizin; işiniz, aileniz, sağlığınız, aracınız, eviniz, eşyalarınız veya dijital varlığınız olabilir.

AraçKurdu

AraçKurdu, Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sigorta şirketlerinden ekonomik trafik sigortası tekliflerini bulur ve karşılaştırmalı olarak sunar.

SağlıkKurdu

SağlıkKurdu en güvenilir sigorta şirketleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortasını size karşılaştırmalı olarak sunar.

EvKurdu

EvKurdu, ihtiyaç duyduğunuz ve evinize gerekli tüm teminatları sizinle birlikte belirleyerek şirketlerden aldığı teklifleri anında size sunar.

İşyeriKurdu

İşyeri sahiplerinin mutlaka sahip olması gereken işyeri sigortası için İşyeriKurdu'ndan karşılaştırmalı teklif almak için bize ulaşın.