İstediğiniz hastanede istediğiniz doktoru seçmekte özgürsünüz. Amacımız en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamak.

Özel Hastaneler

Anlaşmalı özel hastanelerde sadece SGK katkı payını (20TL) ödeyerek muayene olabilirsiniz.

Check - up

Check - up

Henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır. Poliçelerinize ekletebilirsiniz.

Yenileme Garantisi

Yenileme Garantisi

Ömür boyu yenileme garantisi, özel sağlık sigortası sözleşmesinin aynı plan ile ömür boyu yenilenmesidir.

Sevdiklerinizi koruyun ve %30'a varan oranda tasarruf edin

Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunulan tamamlayıcı sağlık sigortasına günde sadece 1,5 TL’den başlayan fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz. 
Tamamlayıcı sağlık sigortası primleri, özel sağlık sigortası primleri ile mukayese edildiğinde daha düşüktür. Bu sebeple de SGK’lılara özellikle tavsiye edilmektedir.

SağlıkKurdu

Planlamanıza, hazırlanmanıza ve korunmanıza yardımcı olacak en önemli olan bilgiler nedir?

Bu sigortaya sahip olarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’nun anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşlarından herhangi bir fark ödemeden hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası, bu kuruluşlardan aldığınız hizmete karşılık ödemeniz gereken ek ücretleri kapsamına alır. Başka bir deyişle, SGK’lı olarak özel hastanelerde herhangi bir fark ödemeden tedavi olursunuz. Burada dikkate alınması gereken husus ise, tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanmak için poliçenizi aldığınız şirket ile SGK’nın anlaşmalı kurumlarının da kendi aralarında anlaşmalı olmasıdır. Poliçenizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olmadığı sağlık kurumlarında kullanamazsınız.

Hayır, karşılamaz. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi sadece T.C. sınırları dahilinde geçerlidir.

Kolaylıkla ve çok kısa zaman içinde tamamlayıcı sağlık sigorta poliçesine siz de sahip olabilirsiniz. Online başvuruda bulunarak bu süreci daha da kısaltabilirsiniz. SağlıkKurdu, Türkiye’nin güvenilir ve büyük şirketlerinden ihtiyacınız olan teminatlara sahip en ekonomik tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini size sunar.

Bu özel poliçeye sahip olmak için belli koşullar söz konusudur. Tamamlayıcı sağlık sigortasını T.C. vatandaşı ve SGK tarafından kapsam altında olan 0-65 yaş arasındaki şahıslar alabilirler.

Tamamlayıcı sağlık sigortanızda günlük bir sınır bulunmamaktadır. Poliçenizi yaptırdıktan sonra bir yıl boyunca toplam 8-10 muayene hakkınız mevcuttur.

Evet, talep ettiğiniz takdirde sunar. Gebelik ve doğum masraflarınız, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarına ek olarak alacağınız doğum teminatı ile poliçe kapsamına dahil edilebilir. Ancak bu teminat, bazı anlaşmalı kurumlarda geçerlidir. Bu teminatı kullanmak için anlaşmalı kurumları öğrenmenizde yarar var. Bunun için bize ulaşabilirsiniz.

Acenteliklerimiz