İşinizi Önemseyin

Emeklerine sahip çıkmak bizim görevimiz.

Bir iş yeri sahibi olmak kolay değil. Kaybetmek istemiyorsanız sigorta şart.

Risklerinizi Teminat Altına Alalım. İçiniz Rahat Olsun.

İşyerleri, meydana gelebilecek hasarlar için pek çok risk barındır. İşlerin sağlıklı bir şekilde devamlılığını sağlamak ve sorumlulukları sürdürmek adına işyeri sigortası kesinlikle şart olan bir güvencedir.

Hasarın ne zaman, ne şekilde olacağı önceden bilinemez. Bu sebeple de sigorta, çok önemli bir önceliğe sahiptir. Sektörü ne olursa olsun, her işyerinin güvenliğini sağlamak esastır. Hem ortamın hem de çalışanların eksiksiz bir planla koruma altına alınması için iş yerinizin büyüklüğü ne olursa olsun size özel teklif sunmak isteriz.

İşyeri sigortasına sahip olarak çalıştığınız yeri, binanızı ve içindeki eşyaları, demirbaşları teminat altına alabilirsiniz.

İşyeri sigortası teklifi ve poliçesi tamamen size, işyerinize, ihtiyaç ve beklentilerinize göre hazırlanmaktadır. İçeriğe göre fiyatlar benzersiz çıkmaktadır bu nedenle bize ulaşarak net fiyat alabilirsiniz.

İşyeri sigortanızı geniş kapsamlı yaptırabilirsiniz. Bu sigortanın teminatları şirketten şirkete farklılık gösterebilir. İşyeri sigortasının genel teminatları şunlardır: Yangın Dahili su baskını Grev, lokavt, terör Duman Yıldırım Fırtına Patlama Deprem Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti Hırsızlık Kara araçları çarpması Enkaz kaldırma Hava araçları düşmesi Yer kayması Kar ağırlığı İş durması Cam kırılması Yangın-infilak mali sorumluluk Sel-su baskını Ancak bu teminatlara ilaveten, işyerinizin sahip olduğu diğer riskleri de hesaplayarak, ek teminatlar talep edebilirsiniz. 

Teklifinizi oluştururken; Komşu Mali Sorumluluk ya da Kiracı Mali Sorumluluk teminatı da ekletirseniz, bu masraflar da poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alınabilir.

Muhteviyat kelimesi bir ticarethane veya sanayi kuruluşunda bulunan makine tesisat, elektronik cihazlar, demirbaşlar ve emtea’yı kapsamaktadır. Poliçe yaptırılırken her birinin sigorta bedeli ayrı ayrı belirtilmelidir. Ticarethanelerde bulunan 3. Şahıslara ait makine ve emtialar için ayrıca sigorta bedeli belirtilerek teminat alınması gerekmektedir.

Yardımcı Olalım

İşyerinizin hangi sigortalara ihtiyacı olduğunu, neleri teminat alıp alamadıklarımızı bilmiyor musunuz? Bize ulaşın en doğru bilgiyi size direkt ulaştıralım.

Acenteliklerimiz