EvKurdu

Kırılma, hırsızlık, yangın, taşınma gibi durumlarda tam teminat ile birlikte eksiksiz hizmet.

Eviniz huzurunuzun bir parçasıdır, huzurunuz kaçmasın!

Başınıza gelebilecek tüm felaket durumlarında teminat altına alınmanıza ek olarak aşağıdaki asistan hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

-Kombi bakımı,
-Petek temizliği,
-Halı Yıkama,
-Koltuk Yıkama,
-Taşınma Hizmeti,
-Gıda Bozulması,
-Doktor ve Ambulans Gönderimi

EvKurdu bir konut sigortası danışmanıdır.Sizi, ailenizi ve evinizi meydana gelebilecek birçok riske karşı teminat altına alan önemli bir ürün olan Konut Sigortası konusunda sizi bilgilendirir ve teklifler sunar. 

Konut sigortası sahibi olmak için bize iletişim kanallarımızın herhangi birinden ulaşmanız yeterlidir. Evinizi hemen güvenceye almak için EvKurdu'na başvurabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden ihtiyacınıza en uygun teklifleri içeren karşılaştırmalı, size özel konut sigortası teklifini birkaç dakika içinde alabilirsiniz. 

Konut sigortası sahibi olmak için başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Sizden istediğimiz bilgiler ile size özel bir teklif hazırlanır. Bu bilgiler, adresiniz, bina, eşya,ve DASK Poliçesi bilgilerinizdir.
Kararınızın olumlu olduğu zaman poliçenizin hazırlanabilmesi için sizden ödeme bilgileri istenecektir.

Bu süreci en hızlı ve basit bir şekilde ilerletmek isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz.

DASK sigortası, deprem için geçerli ve belirli limitlerle binanızı teminat altına alan bir üründür. Evinizdeki kıymetli varlıklar ve eşyalar için zorunlu deprem sigortasının yanı sıra konut sigortası da yaptırmalısınız. Kısacası, deprem sonrasında ortaya çıkacak hasarlarda DASK poliçesi kapsamında verilen teminatlara ek olarak eşyalarınız için konut sigortası yaptırarak ek teminat elde edebilirsiniz. Bu sayede tam güvence sağlamış olursunuz.

Konutunuzda poliçe döneminde bir hasar meydana geldiğinde öncellikle bu istenmeyen durumun ortadan kalması ve saptanması için itfaiye, karakol gibi yetkili birimlerin haberdar edilmesinin hemen ardından 0850 241 00 38 numaralı hattı arayarak ihbarda bulunmalısınız. Evinize eksper gönderimi için bize ulaşmanız yeterlidir. Bize bildirmenizin hemen ardından size yol haritası düzenlenecek ve hasarın yol açtığı zararın saptanması için evinizi eksper ziyaret edecektir. Yapılacak değerlendirme sonrasında poliçe kapsamında gerçekleşmiş bir hasar ise hasar ödemeniz yapılacaktır.

Destek ister misiniz?

Teklif ve destek talepleriniz için bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Acenteliklerimiz