TRAFİKTE İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Hem aracınıza yönelik maddi kayıplarınızı, hem de karayollarında seyrederken üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi ve bedeni zararların karşılanmasına yönelik AraçKurdu sizi tam kapsamlı korunmanıza yardımcı olur.

Neden AraçKurdu?

Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var. Çarpma, çarpılma, yanma, sel ve su baskını, hırsızlık, devrilme, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyoruz.

-Yüksek Müşteri Memnuniyeti
-Tam Teminatlı Poliçe
-Ekonomik Fiyatlar
-İkame Araç Temini
-Hasar Destek Hizmeti

Mevcut trafik sigortası poliçenizle ilgili son bilgileri online olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nin sitesindeki "Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama" sayfası aracılığıyla "Trafik Sigortası Poliçe Sorgulaması" yapabileceğiniz gibi iletişim sayfamız aracılığıyla sahip olduğunuz aracınız için bizden teklif alabilirsiniz.

Trafik sigortasının teminatları; "Kişi Başına Vefat ve Tedavi" ile "Kaza Başına Vefat" ve "Araç ve Kaza Başına Vefat ve Tedavi" olmak üzere üç temel başlık altındandır. Araç tipi, model ve araçla ilgili mesleki faaliyet durumu teminat limitlerinde değişiklik yaratabilir. Sahip olduğunuz poliçenin şartlarını dikkatli bir şekilde okumanız önemlidir.

Hayır, aracınızın hasarını karşılamaz. Trafik sigortası yalnızca üçüncü şahıslara verilen zararları karşılar. Fakat kasko sigortası yaptırırsanız aracınızın kaza sonucu aldığı zarar karşılanır. Trafik Sigortası ile birlikte kaskoya ihtiyacınız varsa iletişim sayfamızda yer alan iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz. Biz de Türkiye’nin güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak teklif haline getirelim ve sunalım.

Evet, kredi kartınız ile 10 taksite kadar ödeme yapabilir veya dilerseniz tek çekim ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer aracı kullanıyorsanız, yenilemediğiniz takdirde her 30 gün için müteakip sigorta sözleşmesinde prim, %50 ile sınırlı olmak üzere % 5 ilave edilerek hesaplanmaktadır.Trafik kontrollerinde aracınızın trafik sigortası bulunmadığı saptanırsa, aracınız trafikten men edilerek para cezası alırsınız.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

2004'den beridir değerlerinizi korumak için çalışıyoruz. Bize güvenen tüm müşterilerimize bir teşekkürü borç biliriz.

Aracınız için en ekonomik fiyatları hızlı bir şekilde sunalım ister misiniz?

Acenteliklerimiz